• 8 Ayda Kur'an-ı Kerim'in Mealini Bitirme
 • Hafıza teknikleri ile kolay, kalıcı ve kapsamlı bir meal çalışması yapmak isteyen hanımlara Müjde !
   
   

  Hayatın yoğunluğu ve koşuşturması içinde Rab'bimin kelamını en güzel şekilde anlayıp gönüllerinde yeşertmek isteyen hanımlar !

   

   

    Haftada 2 gün ve sadece 6 saatlik bir eğitimle 8 ay sonra Kur'an-ı Kerim'in mealini baştan sona kelime kelime anlayarak bitirecek, herhangi bir sayfayı okuduğunuzda rahatlıkla manasını anlayacak, cümlenin öğelerini, yapısını ve gramer boyutunu öğrenmiş olacaksınız.

   

   

   8 ayda Kur'an-ı Kerim mealini baştan sona bitiriyoruz. Öğrencinin bu eğitimi alabilmesi için Arapçası, Kur'an-ı Kerim'i okuduğu zaman en azından bir sayfanın %70 mealini anlayacak seviyede olmalıdır. Şayet Arapçası yoksa 8 günlük veya 12 günlük Arapça eğitim programımıza katılması gerekmektedir. En kolay yöntem ve teknikle verdiğimiz bu Arapça eğitimi sonrasında 8 ayda Kur'an-ı Kerim'in mealini bitirme çalışmalarına başlıyoruz.

   

   

    Her sayfada geçen bilinmeyen belirli isim ve filler mevcuttur. O isim ve fiiller hafıza teknikleriyle öğrenciye derste ezberletilir. Sonra sayfanın meali kelime kelime işlenerek, yazılarak öğrenciye izah edilir.

   

   

   Ayette gecen fiil ve isimlerin anlam, tür, yapı bilgileri, cümle içindeki görevleri, nesne, özne, yüklem formları vs. derste açıklanarak tam kapsamlı bir meal çalışması yapılır. Her derste 9 sayfa meal çalışması yapılır. Öğrenciye düşen eve gittikten sonra derste ezberlenen kelimeleri tekrar etmektir.

   

   
   
  KURS SÜRESİ 8 AY - HAFTADA 2 GÜN - 6 SAATTİR.
   
   
   NOT : Pandemi sebebiyle eğitimimiz online yapılmaktadır. Detaylı bilgi için 0507 433 64 33 nolu telefondan irtibat kurulmasını rica ederiz.